Щоб правильно підібрати ідеальний для вас колір волосся, потрібно врахувати ряд важливих факторів:

Холодний/теплий

Не обов'язково знати «весна» ви або «літо», до того ж, визначати свій кольоротип давно вже не актуально, так як найчастіше ми маємо змішаний. Досить розуміти, які відтінки переважають у вашій зовнішності — теплі або холодні, щоб знайти відповідний колір. У першому випадку не варто фарбувати волосся в попелястий блонд або ж в русявий з сірим підтоном. А в другому ви не досягнете гармонії, якщо зробите фарбування в золотистих тонах.

Риси обличчя

Як би сильно не хотілося кардинально змінитися, природні дані все ж треба обов'язково брати до уваги. Наприклад, дівчатам з блідою шкірою, білими бровами і напівпрозорими віями - навряд чи піде екстремальне фарбування в чорний.

Образ не вийде гармонійним. Вдало перетворитися в блондинку теж треба вміти, а краще довіритися професіоналам. Якщо в блонд фарбувати окремі пасма, варто пам'ятати – якщо вони будуть розташовані біля обличчя, вони «підсвічуватимуть» його риси, робитимуть більш помітним й виразнішим.

Якість волосся

Стан шевелюри теж має значення. Далеко не завжди волосся може витримати фарбування в світлі відтінки, адже такий результат вимагає попереднього знебарвлення. Це серйозне навантаження на волосся, і, якщо вони тонкі і крихкі, варто обирати дуже якісні, мякі фарбники, до прикладу, фарби ⇒ALOXXI і перевтілюватись лише у майстра!

 

Як підібрати колір і відтінок волосся з урахуванням тону шкіри?

Тон шкіри — це головний орієнтир, який допоможе остаточно визначитися з відтінком фарби.

Світла шкіра

Якщо шкіра бліда і ви не хочете підкреслювати це кольором волосся - чорний, червоний, бордовий не ваші. У той же час зовсім теплі кольори теж не варіант: в образі дівчини з холодним підтоном вони створять дисонанс. Найкраще обирати відтінки з додаванням попелястого. З ними результат буде більш нейтральним.


Таку базу можна доповнити фарбами незвичайних відтінків: м'ятно-зеленого, блакитного, синього, бірюзового, рожевого.

Шкіра середніх тонів

Вдалим вибором стануть і блонд з золотистими переливами, і пшеничний відтінок, і карамельний, і каштановий.


Можна спробувати і зовсім рудаві - вийде яскравий, зухвалий і гармонійний при цьому образ, який буде привертати увагу.


Сміливі акценти у вигляді кольорових пасм — фіолетових, рожевих, червоних, зелених, синьо-блакитних - теж допустимі.

Смаглява шкіра

Дівчатам зі смаглявою шкірою теж краще робити вибір на користь теплих відтінків. І бути обережніше з варіаціями блонду - навіть якщо мова йде про карамельні відтінки зі світлими відблисками. Стосується це в тому числі і фарбування з градієнтом. А ось каштановий при таких вихідних може бути і зовсім темним, майже чорним.


При бажанні додати яскраві акценти можна, ні в чому себе не обмежуючи. Правда, насичені і навіть неонові кольори на волоссі смаглявих дівчат будуть в будь-якому випадку виглядати більш вдало, ніж ніжна пастель.