Спрей, що дарує свіжість!

Сухий шампунь- це чарівний засіб, який надає свіжість, додатковий об’єм та сприяє швидкому укладанню волосся. Як ліпше використовувати цей засіб аби досягнути ідеального результату: читайте в статті►►►

Кожній з нас вранці не завжди вистачає часу на повноцінне миття, сушіння та укладання волосся. І на допомогу нам приходить сухий шампунь! Вже з назви зрозуміло, що волосся без миття буде мати вигляд свіжовимитого.

⇒Як це працює?

Тальк, крохмаль, рисова, вівсяна чи кукурудзяна мука є основними компонентами, які абсорбують надлишки жиру. Сухий шампунь став незамінною частиною сучасного процесу укладання. Якщо вам потрібно швидко освіжити волосся або підготувати його до укладання - сухий шампунь це те, що вам потрібно.

Цей засіб просто знахідка в подорожах. Просто нанесіть шампунь на коріння, розчешіть гребінцем або руками і ваше волосся знову випромінюватиме свіжість!

⇒Переваги сухого шампуню

Волосся, немов тільки що вимите!

Безсумнівно, найбільша перевага сухого шампуню - це миттєве і легке надання волоссю свіжості, навіть через три дні після миття і при повторному застосуванні.

А ще сухий шампунь працює як стайлер і надає неймовірний об’єм навіть тонкому волоссю.

! Та не всі сухі шампуні є безпечними для вашого волосся! Тому обираючи варто звернути увагу на його склад, аби не пересушити волосся.

Сучасні засоби розробляються навіть з урахуванням різного кольору волосся. Щоб уникнути світлих залишків засобу у волоссі, дівчатам з темним пігментом варто використовувати спеціальний сухий шампунь для брюнеток.


Більш якісні, інноваційні засоби є універсальними і їх формули не залишають білий наліт не залежно від кольору волосся. Удосконалений склад, який включає натуральні екстракти, попереджає появу сухості від використання і дозволяє використовувати продукт з найменшою шкодою для волосся.
Якщо ви ще в пошуку свого ідеального сухого шампуню, рекомендуємо звернути увагу на ⇒DRY SHAMPOO від Aloxxi.


В його складі масло насіння винограду та соняшника, екстракт грейпфруту, білої дині, малини, квітів та гранату, линалул, лимонен, які дозволяють використовувати засіб без шкоди для вашого волосся та шкіри голови.
Крім швидкого очищення і надання об’єму, шампунь позбавляє волосся неприємних запахів (їжа, тютюн, піт і т.п.).
Має легкий аромат зеленого яблука і трав.
Блокує шкідливі УФ-промені, захищає колір волосся від вигорання. Не залишає слідів та ідеально підходить для волосся будь-якого кольору.

⇒Як використовувати сухий шампунь?

Важко допустити помилки при використанні сухого шампуню для волосся, адже швидкіть і легкість в використанні одна із переваг засобу:

-злегка струсіть флакон, щоб всі активні інгредієнти змішалися між собою, і рівномірно нанесіть сухий шампунь на волосся з відстані 20 см.

-залиште шампунь на найбільш забруднених ділянках на 2 - 3 хвилини. Це дозволить порошку ввібрати забруднення, жир і залишки засобу по догляду за волоссям.

-потім обережно розітріть шампунь кінчиками пальців.

-ретельно розчешіть волосся, щоб видалити всі залишки засобу.

Примітка:

Найкраще використовувати щітки з натуральною щетиною, наприклад, з ворсу дикого кабана. Вони особливо добре видаляють жир і залишки сухого шампуню з волосся. Пластмасові гребінці з гострими зубцями можуть стати причиною посічених кінчиків. Під час укладання з допомогою гребінця можна використовувати фен.
Для кращого укладання волосся, нанесіть сухий шампунь на свіжовимите волосся. Відразу після сушки волосся феном нанесіть трохи сухого шампуню на лінію росту волосся. Це надасть додатковий об’єм і сповільнить забруднення волосся.

⇒Коли мити волосся наступного разу?

Хоча сухий шампунь для волосся дуже зручний в застосуванні, він не може замінити звичайне миття волосся.

Шампуні, кондиціонери для волосся, маски або спреї для догляду, що наносяться на вологе волосся, містять заспокійливі і поживні речовини, що дозволяє забезпечити одночасно глибокий догляд і чистоту волосся. Жоден сухий шампунь не може вирішити це завдання. Але він ідеально підходить для застосування між традиційним миттям голови, підтримуючи доглянутий вигляд волосся.