Фіолетовий шампунь для блондинок: чи потрібен і навіщо

Блонд вимагає більш ретельного догляду аніж будь-який інший колір волосся.

Одними з найважливіших засобів для догляду за блондом є продукти для підтримки кольору і усунення жовтого пігменту між фарбуваннями.

 

Жовтизна волосся - звідки вона береться

У будь-якій фарбі для волосся є пігменти всіх кольорів. Якщо фарба з холодним подтоном, наприклад, попеляста, сіра або перламутрова - в її складі більше синіх і фіолетових пігментів. Але саме вони найменші за розміром, тому і вимиваються швидше за інші, залишаючи небажаний теплий відтінок.

 

 

Фіолетовий догляд за волоссям

Позбутися неприємного тону волосся можна за допомогою фіолетового кольору, а саме регулярним використанням спеціального фіолетового шампуню. Такий засіб працює на основі класичної теорії про кольори: фіолетовий тон прямо протилежний жовтому, тому шампунь нейтралізує небажані відтінки жовтого, рудого, помаранчевого і вигідно підкреслює холодні тони блонду.

 

Рекомендуємо користуватися фіолетовим шампунем блондинкам усіх відтінків (холодних/теплих) раз на тиждень. Щоб шампунь працював ефективніше, мити голову краще в два етапи: спочатку нанести ваш улюблений шампунь для очищення, після чого вже використовувати фіолетовий  для додавання блиску і холодного пігменту - досить потримати його на волоссі близько 5 хвилин. Потім нанесіть зволожуючий кондиціонер або маску.

Violet Shampoo від Aloxxi

-Прибирає небажані жовті відтінки, завдяки вмісту фіолетового пігменту.

-Надає волоссю м'який сріблястий відтінок і робить його холоднішим.

-Зволожує і зміцнює освітлене волосся.

-Містить комплекс ColourCare для захисту кольору пофарбованого волосся від УФ-променів, вигоряння і вимивання: масло виноградної кісточки, екстракти граната, кори канадської сосни, зеленого чаю, женьшеню, ромашки, алгае (водоростей), мучниці, ехінацеї, корінь лакриці.

-Без сульфатів і парабенів.

 

Для отримання детальної інформації тисніть сюди⇒